צבע טרי - מהדורת אונליין מיוחדת 2020!

 

צבע טרי, היריד לאמנות ולעיצוב, תל אביב, הוא אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע ביותר בישראל, עם למעלה מ-30,000 מבקרים מדי שנה.

ב-28.10.2020 נשיק מהדורת אונליין מיוחדת לשנת 2020 - פלטפורמת מסחר נרחבת המאפשרת רכישה של מיטב האמנות והעיצוב הישראלים העצמאים. 

השקה ב-28.10.2020!

כל התכנים חינם!

המהדורה הדיגיטלית תציג את הפעילות החברתית של צבע טרי, ובראשה – חשיפה ראשונה ומכירת עבודות של האמנים והאמניות שנבחרו להשתתף בחממת האמנים העצמאים 2020. כמו כן תוצג חממת עיצוב - פלטפורמה חדשה עבור מעצבות ומעצבים ישראלים צעירים.

לצד החממות יוצגו שני הפרויקטים הוותיקים של צבע טרי למען הקהילה: פרויקט הגלויה הסודית, שכל הכנסותיו השנה למען ביה"ס לאמנויות, קמפוס אריסון, תל-אביב, ופרויקט השותפות בין ארגון ג'וינט ישראל והמחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל, תחת הכותרת:
!Don’t DIS my ABILITY

לרגל המעבר לתצוגה דיגיטלית, המהדורה תכלול גם עבודות וידיאו ומדיה חדשה, מבוססות מסך, וכן תוכן מעשיר: עצות להכנסת אמנות ועיצוב למרחב הביתי, ומדריך לאספנ.ית המתחיל.ה.

כל מציגי ומשתתפות צבע טרי יוצגו בפלטפורמה דיגיטלית חדשה, מקורית ונרחבת, אשר תאפשר צפיה חופשית בכל התכנים, ורכישה אונליין של כל העבודות המוצגות. צוות יריד צבע טרי יעניק יעוץ לרכישת העבודות, ושירות מלא - אונליין ומהשטח. 

 

בינתיים, אנו מזמינות אתכם לצפות בסדרת הסרטונים UBS Open Studio, בה אמניות ואמנים שהשתתפו בעבר ביריד חולקים את סיפוריהם האישיים על פרויקטים ותערוכות שהושפעו ממשבר הקורונה.

UBS X FRESHPAINT Open Studio