מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

צבע טרי לאורך השנה

יריד צבע טרי מתקיים אחת לשנה, בדרך כלל באביב. עם זאת, צוות היריד עובד במהלך כל השנה: אנו עוסקות בהכנת התשתית ליריד וכן בייזום ובהפקה של פרויקטים שונים בתחום האמנות והעיצוב.

צוות היריד מספק ייעוץ אמנותי ואוצרותי ללקוחות עסקיים ופרטיים, כאשר אנו מתבססות על הכרותנו וקשרינו עם מניפה רחבה של אמנים ואמניות בוגרי היריד לדורותיו. ביצענו פרויקטים אוצרותיים עבור משרדי חברת IBI, וכן עבור מלון כרמי בת שלמה – Bat Shlomo Vineyards.

ב-2023 נחנך שיתוף הפעולה של יריד צבע טרי עם טולמנ'ס, שנועד לחבר באופן טבעי ומתבקש בין עיצוב לאמנות. יריד צבע טרי חושף ומגלה את הדור הבא של אמני ישראל ומלווה את פעילותם במסגרת חממת אמנים, טולמנ'ס הוא בית למותגי עיצוב בינלאומיים שמקדם את תרבות העיצוב בישראל. יחד אנחנו מקדמים את שני התחומים, של אמנות ועיצוב, מתוך הבנה שהם שלובים זה בזה, משלימים זה את זה, ומרחיבים את גבולות העולם שלנו. האמנות משלימה את עיצוב הבית, ומכניסה אליו אופי, אישיות ייחודית ונשמה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה ניתנים מספר שירותים, בהם אוצרות בהתאמה אישית, הלבשת פרויקטי נדל"ן בפריטי עיצוב ואמנות וקטלוג אונליין המאפשר רכישה ישירה של עבודות מאת מיטב אמני הדור הצעיר בישראל.

צילום: תמיר רוגובסקי

תפריט נגישות