מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

צבע טרי לאורך השנה

יריד צבע טרי מתקיים אחת לשנה, בדרך כלל באביב. עם זאת, צוות היריד עובד במהלך כל השנה: אנו עוסקות בהכנת התשתית ליריד וכן בייזום ובהפקה של פרויקטים שונים בתחום האמנות והעיצוב.

בשנת 2020, עם פריצת הקורונה לחיינו, נאלצנו לדחות את היריד שתוכנן להתקיים באביב.  בזמן שהתפנה, יצרנו יחד עם שותפתנו UBS את סדרת הסרטונים UBS Open Studios – סדרת ביקורי סטודיו אצל אמניות ואמנים בוגרי היריד. האמנים והאמניות חלקו בסרטונים את סיפוריהם האישיים על פרויקטים ותערוכות שהושפעו ממשבר הקורונה, סיפקו הצצה מרגשת לעבודה בסטודיו בתקופת הבידוד, ומבט אופטימי לעתיד. את סדרת הסרטונים המלאה ניתן לראות ביוטיוב שלנו, כאן.

במקביל ליצירת סרטוני ביקורי הסטודיו, ביקשנו למצוא דרך לתמוך בשדה האמנות המקומי במהלך תקופת הקורונה – בעת שכל מוסדות התרבות היו סגורים. בסיוע שותפינו ב-UBS, פיתחנו קטלוג מכירה דיגיטלי ובו עבודות אמנות ועיצוב יחידניות של בוגרי היריד. כלל העבודות נבחרו על ידי הצוות האוצרותי של היריד, ונמכרו ישירות מהסטודיו. בהמשך השנה, קיימנו את היריד כולו במהדורת אונליין מיוחדת, שסיפקה פלטפורמת סחר מקוונת לכל העבודות של המשתתפים ביריד. ניתן לראות את המהדורה המיוחדת 2020 כאן.

תפריט נגישות