מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

עשיה חברתית 2024

משנתו הראשונה, תומך יריד צבע טרי בעשייה אמנותית למען הקהילה – בניסיון לעורר מודעות, לשבור סטיגמות ולצמצם פערים חברתיים.

פרויקט הגלויה הסודית הוא הפרויקט החברתי המוביל של צבע טרי. במסגרת הפרויקט, עבודות אמנות מקוריות בגודל גלויה – יצירותיהם של אמניות ואמנים בעלי שם, אמנים מבטיחים, מאיירים ומעצבים, סטודנטים לאמנות, איור ועיצוב, וגם תלמידי ביה”ס לאמנויות, מוצגות בעילום שם ונמכרות פיסית ואונליין כתרומה – במחיר אחיד של 190 ש”ח לגלויה. עם קבלת הגלויה מגלים הרוכשים האם על יצירת האמנות שתשמח מעתה את לבבם ושאותה רכשו במחיר תרומה סמלית, חתום יוצרת בעלת שם או יוצר צעיר ומבטיח? 

במהלך 14 שנות הפרויקט נמכרו כ-11,500 גלויות מקוריות וגויס סכום של מעל ל-2,000,000 ש"ח למטרות חברתיות שונות!

השנה, לאור אירועי אוקטובר והמלחמה שפרצה בעקבותיהם, אנו מקדישות את הפרויקט לתושבי הדרום והעוטף, ומשתפות פעולה עם עמותת אום קולטור – הבית לאמני עוטף עזה, אשר פעילותה מחברת בין (א)נשים ובונה קהילות באמצעות התנסות ויצירה אמנותית רב תחומית. העמותה מפעילה סטודיו לקרמיקה, ציור ויוגה בשדרות, ומקיימת סדנאות אמנות מקצועיות, מפגשים קהילתיים, תערוכות אמנות, ופרויקטים יצירתיים במרחב הציבורי.

כל ההכנסות ממכירת הגלויות יועברו במלואן כתרומה ייעודית לעמותה לטובת הקמת והפעלת מרחבי "סטודיו פתוח": מרחבי יצירה חינוכיים-קהילתיים, מנוהלים בידי אמנים מקומיים, אשר יוקמו ביישובי עוטף עזה למען תושבי העוטף – בוגרים וילדים, עם מבחר עשיר של חומרים, ציוד מקצועי וכלי עבודה. 

לצפיה ולרכישת גלויות באתר הגלויה הסודית – לחצו כאן

תפריט נגישות