מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

עשיה חברתית 2023

משנתו הראשונה, תומך יריד צבע טרי בעשייה אמנותית למען הקהילה – בניסיון לעורר מודעות, לשבור סטיגמות ולצמצם פערים חברתיים.

פרויקט הגלויה הסודית הוא הפרויקט החברתי המוביל של צבע טרי. במסגרת הפרויקט, עבודות אמנות מקוריות בגודל גלויה – יצירותיהם של אמניות ואמנים בעלי שם, אמנים מבטיחים, מאיירים ומעצבים, סטודנטים לאמנות, איור ועיצוב, וגם תלמידי ביה”ס לאמנויות, מוצגות בעילום שם ונמכרות פיסית ואונליין כתרומה – במחיר אחיד של 190 ש”ח לגלויה. עם קבלת הגלויה מגלים הרוכשים האם על יצירת האמנות שתשמח מעתה את לבבם ושאותה רכשו במחיר תרומה סמלית, חתום יוצרת בעלת שם או יוצר צעיר ומבטיח? 

במהלך 13 שנות הפרויקט נמכרו כ-11,500 גלויות מקוריות וגויס סכום של מעל ל-2,000,000 ש"ח למטרות חברתיות שונות!

ביריד צבע טרי 2023 פרויקט הגלויה הסודית יתקיים בשיתוף ביה"ס לאמנויות – קמפוס אריסון תל-אביב. כל ההכנסות מהפרויקט הועברו במלואן לעמותת ידידי ביה"ס לאמנויות, קמפוס אריסון ת"א – לטובת המשך קיום וביסוס לימודי האמנות בביה"ס ולתמיכה בתלמידי ביה"ס המגיעים מרקעים מוחלשים.

לצפיה ולרכישת גלויות באתר הגלויה הסודית – לחצו כאן

לצד פרויקט הגלויה הסודית יוצג ביריד פרויקט חברתי-סביבתי בתחום העיצוב: מפגש בין המעצבת מאיה ארזי וסטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, לבין נשים מבקשות מקלט מעמותת "מעגלי סול". במהלך היריד משתתפות הפרויקט יקיימו 'סטודיו פתוח' שבמסגרתו יצרו יחד – בפעולה של פירוק והרכבה מחדש של חולצות תלבושת אחידה משומשות של בתי ספר – קולאז׳ המחבר מספר חולצות לאחת. העבודה בסטודיו תהיה חשופה למבקרים ותאפשר מפגש בלתי אמצעי, התבוננות ושיחה בין הקהל למשתתפות. הרווחים ממכירת החולצות יתרמו לעמותת "מעגלי סול".

תפריט נגישות