מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

חממת האמנים העצמאים

חממת האמנים העצמאים היא פיתוח מקורי של יריד צבע טרי, בה מוצגים מדי שנה גופי עבודות חדשים ומלאים של אמניות ואמנים מבטיחים, בראשית דרכם המקצועית.

 

חברות וחברי ועדת הקבלה, המורכבת מאוצרות, גלריסטים, מבקרות אמנות ואספנים מהארץ ומהעולם, בוחנות את תיקי העבודות האנונימיים ובוחרות על פיהם את מי שיעברו לשלב הבא. ההגשה האנונימית והרכב הוועדה המתחלף מדי שנה מבטיחים גיוון מירבי ושיוויון הזדמנויות לכל המועמדות והמועמדים.

ועדת הקבלה 2021:

 

רעות ברנע, כתבת אמנות, כלכליסט

ורדית גרוס, מנהלת, ארטפורט תל אביב

אירית הדר, אוצרת, לשעבר אוצרת בכירה רישום והדפס מוזיאון תל אביב

גילי סיטון, כתבת ומבקרת אמנות. יזמת ועורכת ראשית במגזין האמנות ARToday

אלי פטל, אמן, מחנך

טלי קיים, אוצרת עצמאית

שרון תובל, אוצר עצמאי וחוקר אמנות עכשווית

בשלב השני של תהליך הקבלה, עורכות אוצרות היריד ראיונות אישיים עם האמניות והאמנים. ביקור סטודיו מתקיים אצל כל אחת ואחד מאמני החממה, במהלכו נבחרות העבודות שיוצגו ביריד.

 

אמני החממה זוכים לליווי צמוד מרגע הקבלה, דרך התצוגה ביריד ואחריו כבוגרים; צוות היריד בוחר ומתמחר את עבודות האמנות, מייעץ בנושא הפקה ומסגור, אחראי לתצוגה ולתלייה מקצועית ביריד ומספק שירותי גבייה ושינוע.

 

צוות יריד צבע טרי בנה מערכת מקצועית ומקיפה, הנותנת מענה לצרכיהם של אמנים ואמניות עצמאים בראשית דרכן המקצועית: חשיפה מיטבית, יצירת קשרים בעלי ערך בעולם האמנות, ייצוג ותמיכה ע"י נציגות העוברות תכנית הכשרה מקצועית, ולא פחות חשוב – האפשרות להתפרנס מכישרונם.

כאן תוכלו לצפות בחממת האמנים העצמאים של שנת 2021.

תפריט נגישות