מצאו אותנו

עקבו אחרינו:

Facebook Instagram Website

הגלויה הסודית

פרויקט הגלויה הסודית הוא הפרויקט החברתי המוביל של צבע טרי. במסגרת הפרויקט, מעל 2,000 עבודות אמנות מקוריות בגודל גלויה – יצירותיהם של אמנים בעלי שם, אמניות מבטיחות, מאיירים ומעצבות, סטודנטיות לאמנות, איור ועיצוב, וגם תלמידי ביה"ס לאמנויות, מוצגות בעילום שם ונמכרות אונליין כתרומה – במחיר אחיד של 190 ש"ח לגלויה. רק בקבלת הגלויה ביריד ניתן לגלות האם על יצירת האמנות שנרכשה במחיר תרומה סמלית, חתום יוצרת בעלת שם או יוצר צעיר ומבטיח?

שותפתנו לפרויקט השנה היא עמותת אום קולטור – הבית לאמני הנגב המערבי, אשר פעילותה מחברת בין (א)נשים ובונה קהילות באמצעות התנסות ויצירה אמנותית רב תחומית.

כל ההכנסות ממכירת הגלויות יועברו במלואן כתרומה ייעודית לעמותה לטובת הקמת והפעלת מרחבי "סטודיו פתוח": מרחבי יצירה חינוכייםקהילתיים, מנוהלים בידי אמנים מקומיים, אשר יוקמו ביישובי עוטף עזה למען תושבי העוטףבוגרים וילדים, עם מבחר עשיר של חומרים, ציוד מקצועי וכלי עבודה

המכירה באתר ננעלה ותתחדש פיזית ביריד צבע טרי 2024, שם גם ניתן יהיה לאסוף את הגלויות שנרכשו.

לצפיה בגלויות באתר אונליין – secretpostcard.freshpaint.co.il

במהלך שנות הפרויקט, נמכרו כ-11,500 גלויות, ביניהן יצירות של האמנים הבינלאומיים ג'ייק ודינוס צ'פמן, חיים סטיינבך, ורון ארד, וגויסו מעל 2,000,000 ש"ח לטובת מלגות ללימודי אמנות במסגרות שונות, עבור ילדים ממשפחות מעוטות יכולת.

תפריט נגישות